Şimşek Mekkuin OyunuBu 3D oyun 13 Nisan 2011 tarihinde eklendi.

şimşek mekkuin oyunu oyna, şimşek mekkuin oyunları, şimşek mekkuin araba çekme oyunu, şimşek mcquen Yıldırım sonunda, Mater ve Sally bir kutlama ülke genelinde seyahat karar. Ama, Oyle Yıldırım kaydetti size kupa bıraktı can’t get eğer bir makyaj, Doc Hudson, istenirse kendi üç Piston Kupası efsane kliniğe gelecek.

hala orada Pas-Eze Yıldırım mekkuin tarafından finanse edilirken, oyuncular Dinoco McQueen sıcağında Story Mode, Arcade Mode ve VS oynayan edebiliyoruz rengi açılacaktır. Pixar Animasyon Modu.Otomobiller 2006 Amerikalı John Lasseter ve Joe Ranft tarafından üretilen aile filmi, hem yönetilir. Bir araya geldi · tarafından Disney Pixar ve Disney tarafından yedinci uzun metrajlı filmi, son Pixar film hafta önce saten oldu. antropomorfik otomobil ve diğer araçlar (kesin olmayan belgesel özelliği bella) tarafından tamamen dolu bir dünyada, Bonnie Hunt, Cheech Marin, Jenifer Lewis, Tony Shalhoub, John Ratzenberger, George Carlin, Owen Wilson, Paul Newman, sesleri Motor gücü Larry Cable Guy ve Michael Keaton Top Gear Jeremy Piven, Jeremy Clarkson, Richard Petty, Dale Earnhardt Jr, Bob Costas, Darrell Waltrip, Jay Leno, Michael Schumacher, Tom ve Ray Magliozzi dahil görmüştü de ses Cameos Car Talk NPR ve Mario Andretti bilinir. Film ayrıca tamamen değil değil İnsan ikinci filmi bedava şimşek mekkuin oyunu Pixar Yaşam Döküm bir hata genişletti.

Araba ve Concord, North Carolina, Motor Speedway Lowe 26 Μαΐου 9 Haziran 2006 tarihinde yayımlanan olumlu eleştiri, üzerinde 2006 galası. iki Akademi Ödülleri En İyi Animasyon Film ve En İyi Animasyon Altın Küre adaylığı da dahil olmak üzere büyüme vardır. geç 2007 yılında DVD ve Blu-ray Disc 7 Kasım 2006 tarihinde yayımlanmıştır. kayıtlar başladı; 5000000000 $ satış ve Disney Pixar film dayalı malların bir perakende satış ile ilgili olmayan araçlarda maliyeti dahil olmak üzere birçok ölçek modelleri. [2]

Bir devam filmi, Cars 2 ve 24 Haziran 2011 tarihinde vizyona girecek zaman Üretimi. [3] Otomobil antropomorfik tasit bir dünyada yaşıyoruz, yer alır. Film kıdemli Strip Weathers, çok iyi bir koşucu-Chick Hicks ve Piston Kupası Şampiyonası arasında üç yönlü sona erdi YILLIK çizmek emekli Rookie mekkuin şimşek oğlu yarışı izlemeye başlar. Los Angeles International Speedway için bir hafta içinde değil maç tiebreaker. Bu, Pas-Eze ONU, eski arabalar ve Önümde pas tedavi unglamorous sponsorluk bırakmak için takım Kralı Carl Dinoco Yıldırım Topçu Alay komutanı gerçekleşme görmüştü araba kazanmak için umutsuz sponsoru olacak maç. kısa sürede Kaliforniya’da uygulanabilir başlamak için istekli, Yıldırım berbat eski donanımları, Mack ile geceye yaptığı yolculuk başladı.

Mack Kapalı başını sallayarak başlar, pervasız sokak yarışçıları, Cete Kurbani Tabii oynamak için, “Songbird” ONU Kenny G uyku farkedilmeden neden McQueen römork yatağa geri açtı. O McQueen ve hareket aşağı Radiator Springs sorunu çözmek için yeterli getirecek kasaba çalışan bir panik içinde uyanır ek haklar tr, Lost. yerel şerif ile bir aksilik kasabanın ana caddesi McQueen Tabii, çünkü sorunu çözmek için yeterlidir karşısında gözyaşı. O şehir ve yıldırım doktor mekkuin, Doc Hudson, yargıç olmayan ilk hafta ayrılmak istiyor sonraki Gün Oyun ONU tutuklandı, Radiator Springs çalıştı önce;, Doktor, yerine oyunlar tıklayın toplum hizmeti fay onu sipariş yerel avukat Sally Carrera AMA ısrarı repave için.

ama, o inşaat özensiz bir şekilde yıldırım ile acele başlar mekkuin tekrar baştan haddeleme başlamak zorunda kalır, konfüzyon yapma. Olur giderek daha kötü, geçmiş ile arkadaş olur ve öğrenir Halki ilçesinin en fazla. Radiator Springs, Route 66 ABD popüler boyunca ama sadece işletmeler Springs sakinleri için yakındaki Interstate 40 inşaat, verimli ısıtma bu şehirde atlama Lisanslı insanlar için bir ara vardı ve haritadan silindi, neden birçok nedeni bırakın. Ayrıca McQueen, Doc Hudson Hornet Fabulous, ciddi bir kaza 50 yıl üç kez gerçekten AMA bir üstün ırk kalır keşfeder değil Out yarışma Piston Kupası Kaldi şampiyonu önce önce kariyeri sona erdi. Ancak, ağrı çok karanlık ve yıldırım FAST mekkuin gerektirir tren reddetmesi oldu yani yarış toplum üzerinde hiçbir REAL BT kaza bırakmaktır.

Bir ülke ve cesurca yeni arkadaşlar ve Sally McQueen ile paylaşmak için başkalarını yürümek başarılı yerel mağazaları ziyaret etmek için filo ek silah, yeni lastik ve ekipmanlar alarak, bir köyün fay tamamlar. O gece istemeden başkaları ile paylaşmak için bir doktor ve çok korku California yolu ile sona erdi üçlü Yıldırım, Yıldırım terminaline nasıl gidebilirim medya yakınsaması için Mack and the City gibi oldu. Sally ve 3d oyun oyna Doc kırık bir kalp, sadece diğer şehirlere McQueen olacak benim milletin üyeleri görmek için üzüntü duyuyoruz düşünme. Tıklayın döndü ve Emekli evleri, neon şehir şehir sessizlik daha önce sona eren, McQueen, Doc farkı sorunu çözmek için yeterli olduğunu düzeltmek istemedi.

yapamadığımı performans uzak tutmak için geri sürüklenen, Radiator Springs ve düşüncelerini maç tie-break, McQueen ile başlayarak. Bir kez daha, eski yarış renkleri hileli – - McQueen, yeni grup SEFI Ancak, başkaları ile paylaşmak, Doc Yani yeni arkadaşlar bulmak, şaşırır gibi hizmet edecek bir hizmet olarak müzik programı Mack ile birlikte çukura geliyor. Hatırlatarak onların varlığı numaralar öğrenmek ve onu teşvik, McQueen, kirli taktikler Chick Hicks »sürüş sırasında ve arıza koymak rekabet ithalat yapabiliyor. kollarımı, Chick, kendi zamanının en kral arkasında bitirme yorgun Onun oğlu, kasten parça antrenör ve Büyük Kral şiddetli yıkıcı ve korkunç devirmek batik, çok kalabalık daha fırlama gönderdi. McQueen, Kral ve Chick kazasında gözleri sulanan hatırlar ICAR Doc’s Piston Kupası ırk, rota BTS sadece kısa durur. Bunların hiçbiri, ve tersine dönecek dengesini zorlamaya BTS doğrultusunda topçu alayı Kral Öğr komutanı sorunu çözecek kadar kalabalık zevk McQueen, emekli oğlu ile yarışı tamamlamak için başkaları ile paylaşmak için onur hata. tavuk gelince, başkaları ile paylaşmak için reddederek ile zafer paylaşmak üzere diğer boş ve Piston Kupası zaferi işlemek için anlamsız, öfkesini çok iyi, Kasten töreninde sahne seçin basın kral yuhalandı . Tıklatın Dinoco Kral ve eşi, kalabalık Hamd McQueen havzası ve sportmenlik. McQueen Dinoco sponsorluk ona teklif etti ama ben sorunu çözmek için fazlasıyla yeterli getirdi programı ile kalacaktır Rust-Eze müziği bir araya geldi, o geri aşağı söyledi. Radiator Springs için McQueen döner ve şehir ve işletmelerin şimşek mekkuin oyunu oyna yeniden canlandırmak için, takım merkez hareket seçiyor.

kapanış kredileri sırasında, karakter-”Oyuncak Araba Hikayesi” (Toy Story), “Monster Trucks, Inc,” izlemek Pixar film klipleri, (Monsters, Inc) A Bug’s Life, hangi karakter SÜRÜCÜ Car Style Araçlar atfedilen.

bir gazetenin ilk sayfasında Günlük EGZOZ Tek tip birçok konumlar vardır denir. </ Font> </ p>Oyna  Şimşek Mekkuin
2 Yorum
 1. Şimsek Mekkuin Boyama Oyunu 3D Oyna | Oyun3D.net, 3d oyun oyna, çizgi film oyunları
  13 Nisan 2011, 14:45

  [...] Onlar olmadan pigment boyalardır. * Ahşap boyama, viskozite, düşük olduğu ve pigment şimşek mekkuin oyunları yüzey üstüne bir film yüzey yerine kalan nüfuz böylece formüle “ince” çok bir [...]

 2. ek
  13 Nisan 2011, 17:27

  son hıza kadar geldim ve yendim

Bu oyun hakkında yorum yapın.
Önemli: Yorumunuz incelendikten sonra uygun görülürse eklenecektir.