Şimşek Mekkuin Araba OyunuBu 3D oyun 8 Temmuz 2011 tarihinde eklendi.

araba oyunu oyna şimşek mekkuin oyunu oyna, şimşek mcquen araba yarışı oyununu 3d oyna  2008 yılından bu yana üretilen Disney-Pixar bir bilgisayar-animasyon çizgi dizi, bir – Otomobil büyük hayalleri (: Bir Toon Cars Mater Tall Tales of original title) kanca. Bu arabalar evrende yer alır. Şimdiye kadar, üç sezon üretilmiştir. Üçüncü 2. Otomobil yayımlanmasından sonra sadece 2011 yılında yayın olmaktır Bugüne kadar toplam dokuz bölüm (: dört bölüm, Sezon 2: beş bölüm, Sezon 3: (Şimdiye kadar) iki bölüm Sezon 1) üretti. Her bölüm üç dakika hakkında bir hikaye kapsar.
Içindekiler
[Gizle]

1 Enstrümantasyon
1.1 Önemli rakamlar
Rakamlar yanı sıra 1.2
1.3 Tekrarlanan karakterler
Bir dizi 2 son
Sonuçları 3 İçindekiler
4 Yayın
5 Bölüm Listesi
6 Dış bağlantılar
7 Dış bağlantılar

Oyuncular [Düzenle]
Ana karakterler [değiştir]

Kanca (ses dt: Reinhard Brock, Larry orijinal İngilizce sesi Cable Guy) film kýsa TV dizisi Hook başlık karakter ve kahraman. O kadın tipi sunan, kendini büyük fetihler ve deneyimleri için iddia ediyor.
Lightning McQueen (Daniel Brühl dt ses, Keith Ferguson İngilizce Ses (Sezon 1-2), Owen Wilson (Sezon 3));

Lightning McQueen ana karakterlerinden biridir. O, en yakın arkadaşı kanca, ancak ne dair işaretler olmasına rağmen, her bölüm kariyerine inanmıyor.
Küçük karakterler [değiştir]

Mia ve Tia (orijinal İngilizce sesler: Lindsey Collins ve Elissa Knight): ona tapıyorum Yıldırım en büyük hayranlarından.
Fillmore: Bir hippi otomobil Sarge oda arkadaşı.
Sally Carrera (Bonnie Hunt orijinal İngilizce ses): Yıldırım 3d şimşek mekkuin oyunları kız arkadaşı, sadece üçüncü Sezon ilk defa görünür.

Tekrarlanan karakterler [değiştir]

Kırmızı
Mikrofon
Sulley
Ito San
Kabuto
Koji

Bir dizi sonu [Düzenle]

Bir hikaye dizisi her zaman aynıdır: Mater ve Şimşek McQueen arada durmak ve belli bir durum, Radiator Springs bir nesne ya da bir araç görürsünüz. şimşek mekkuin Kanca o uygun bir zaman iş veya araştırdı ilgili bir faaliyet olduğunu belirtti söylüyor. Yıldırım hikaye anlatmaya başladığı kanca sonra, bu şüpheler. Seyirci Radyatör Springs Kanca ve Yıldırım gibi kaçmak, ama hikaye değil. Tarihte bir noktada durum neredeyse umutsuz daha sonra kötüleşir. Sonra tekrar Yıldırım sorar Radiator Springs, kısa kanca ve Yıldırım görebilirsiniz: “Peki, sonra ne oldu” hangi Hook yanıtladı: “Siz hatırlıyor musunuz? Ama “vardı. Şimdi izleyici aniden Yıldırım görünen, yine hikaye görür. Birlikte sonuna hikaye yaşarlar. Son olarak, izleyici Yıldırım belirten Radiator Springs tekrar Kanca ve Yıldırım, görüyor: “. Kanca, hiç olmamış” Son olarak, son olarak, hikaye (en azından çekirdek) doğru olabileceğini ima edilir Radiator Springs içinde öykünün önemli bir unsur bakın.
Sonuçları İçindekiler [Düzenle]

Öykü etrafında döner:, dublör sürücüsü: Bulldozerkämpfer (boğa güreşçileri) El Hookador (El Materdor orijinal adı) gibi, Kanca (orijinal Mater adlı) ve UFO (Orijinal adı: Tanımlanamayan Uçan Mater), bir itfaiye (Rescue Squad Mater orijinal adı) olarak Kanca inanılmaz Kanca (orijinal adı: Mater Büyük), Tokyo drift yarışlarının (orijinal adı: Tokyo Mater), grup Heavy Metal Kanca (orijinal adı: Heavy Metal Mater) arasında rock yıldızı [2], Monster Truck (Orijinal Adı: Monster Truck Mater) [3] . [4] Daha önce yayınlanmamış ne Kanca (Orijinal Adı: Beyzbol Mater) ile bir beyzbol oyuncusu olarak üçüncü sezonun sonuçları ve bir süper kahraman (orijinal adı: Süper Mater) şimşek mekkuin oyunu oynamak istiyorum olarak takın.
Yayın [Düzenle]

Tokyo Mater Disney Digital 3-D ABD’de sinema Disney filmi Bolt için taranmalıdır ilk filmi 2008 yılında koştu -. Her durumda bir köpek [5] [6] Almanya’da, sonuç sonra bir kez Pro7 sabah yayın. İlk dört bölüm 12 SUPER RTL üzerinde edildi 2010 yılı Mart ayında yayınlandı. 5 ve 6 sonuçları Pro7 tarihinde yayınlandı. [7] tam İlk iki sezonda (toplam yedi bölüm) 31 idi Super RTL ile birlikte Temmuz 2010 prime time yayınlandı. [8] üçüncü Sezon 2011, ikinci uzun metrajlı filmi yayımlanmasından sonra yayınlanacak.

4 Kasım 2010 DVD ve Blu-ray Almanca konuşulan ülkelerde yeni iki de dahil olmak üzere aşağıdaki dokuz bölüm yayınlandı: Büyük kanca (Mater Büyük), Kanca (Rescue Squad Mater), Monster Truck Kanca (Kamyon Mater), UHO esnaf – Kanca bilinmeyen cisim (UFM – Tanımlanamayan Uçan Mater), El Hookador (El Materdor), Ay (Moon Mater), Heavy Metal Kanca (Heavy Metal Mater), dedektif Kanca (Mater Özel Göz), Tokyo Kanca (Tokyo Mater hakkında Kanca ).Oyna   Şimşek Mekkuin Araba
1 Yorum
  1. ıbrahım
    8 Temmuz 2011, 15:36

    hıc guzel degılllllllllllllll

Bu oyun hakkında yorum yapın.
Önemli: Yorumunuz incelendikten sonra uygun görülürse eklenecektir.