Pepenin Yeni Dünyası OyunuBu 3D oyun 25 Nisan 2011 tarihinde eklendi.

pepe, pepe yeni dünya oyna Brezilyalı futbolcu, yeni dünyanın Portekiz doğumlu vatandaşı.
pepenin yeni dünyası oyunu oyna, pepenin yeni dünyası oyunları, pepe oyunu oyna, pepe oyunları,
Brezilya ortaya çıkmasına rağmen Portekiz vatandaşı ve Takımı’ndada üniforma giyen Portekizli milli futbol olmuştur. Real Madrid ekibi şimdi kariyerine devam ediyor. Defans oyuncusu Pepe, eski Real Madrid Roberto Carlos forma sayısı 3 oldu, oynadı. Ekibi FC Porto takımı devredilmiştir.

CS Marítimo zaten şık bir gol savunma getirmek için tüm operasyon dikkat mücadelesinde takımın yöneticisi Kepler Laveran Lima Ferreira Pepe, FC Porto çekmiştir.Ayrıca Portekiz-Türkiye parlayan yıldızı.

Getafe 2009 toplantısı 21 Nisan Real Madrid 3-2 yendi, takımın kaptanı, Pepe kalan oyunun konuk dışarı tekmeleme Javier Casquero’ya 2 kez futbol bırakmanın eşiğine geldi. bir tekme acımazsızca Portekizli yıldız atmak için iki kez rakip verdikten sonra maç Getafeli Casquero’yu penaltıya neden son dakikada ceza sahası azaltın, Juan Albin’e de yumruk attı. Pepe o size futbol bırakabileceğini şeyler, “kontrolü kaybetti inanamıyorum bile söyledi. Aslında, ben öyle değilim. No arzu tekrar futbola dönmek için. Görüyorum eğer şans tekrar futbola dönmek için, ben başka bir şey yapmak düşünüyorum “diye eski futbol sinyalleri neden olabilir henüz 26 yaşında değildi.

Portekizli yıldız ilk tepki takım kaptanı Casillas’tan geldi. Casillas, Pepe, gömleklerini gerçek görünmüyor giyen bir futbolcu, “diye arkadaşı eleştirdi. Gerçek oyuncu yönetim tarafından yapılan hareket sonrasında sözleşmenin feshi için bir ceza yol vermeyi planlıyor.

İspanyol Futbol Federasyonu Rekabet Komitesi, 21 Nisan Atma La Liga Real Madrid-Getafe maçında hafta 2009 Günü 32 ve Albin’e Getafeli Casquero’yu Real Madrid’in Portekizli savunma oyuncusu Pepe verdi 10 oyun ceza üfleme nedeniyle yumruk.

Portekizce futbolcu, bir gün evde maç İspanyol basını geçirdikten sonra Real Madrid ile eğitim katılmak, yaptığı açıklamalarda, böyle bir şey benim kariyerimde hiç. Kendimi tanımak olamazdım. Ben sert bir futbolcu değilim. Ben ifade futbol oynamak istemediğini kullanılan yaptığım şeyleri görüyorum.

Pepe, ilk futbol taraftarları ardından Casquero göndererek telefonda konuşmak ve ailesi özür diledi. Pepe Real Madrid’in İspanyol basınında, haber yöneticileri tedaviye gideceğini öne sürdü.

Dinleyin
Fonetik olarak okuyun


Oyna   Pepenin Yeni Dünyası
0 Yorum

Bu oyun hakkında yorum yapın.
Önemli: Yorumunuz incelendikten sonra uygun görülürse eklenecektir.