Garson Servis OyunuBu 3D oyun 4 Haziran 2011 tarihinde eklendi.

garson oyunları oyna, 3d garson servis yapma oyunu, restoran oyunu, 3d oyunlar
Garson bir 2007 Amerikan komedi-drama filmi yazıp yönettiği da destekleyici bir rol görünür Adrienne Shelly, gereğidir. Film 2007 Sundance Film Festivali’nde numaradan giriş yaptı ve 2 Mayıs 2007 tarihinde ABD’de sınırlı tiyatro açıklaması girdi.
Içindekiler
[Hide]

1 Arsa
Döküm 2
3 Resepsiyonu
4 Referanslar
5 Dış bağlantılar

Komplo [değiştir]

Keri Russell edici Earl (Jeremy Sisto) ile mutsuz bir evlilik içinde sıkışıp Jenna, Güney Amerika da bir garson yaşayan, çalış. Işini ona istenmeyen gebelik onaylandıktan sonra o icat “Bad Baby Pie” gibi hayatı esinlenerek sıradışı başlıkları ile yaratıcı tartlar oluşturmayı içeren Joe’s Pie Diner, çalışıyor. Jenna ve ona kasvetli evlilikten kaçmak için can atıyor yavaş yavaş bunu para birikmektedir. O iğne 25.000 $ büyük ödülü teklifi yakındaki bir kasaba, bir pasta yarışmasında kaçmak için dileklerini, ama kocası onu bırakmayacağız. Onu sadece arkadaş arkadaşları Becky ve Dawn (Cheryl Hines ve Adrienne Shelly) ve Joe (Andy Griffith), onu başka bir yerde yeni bir hayata başlamak için teşvik diner ve birçok diğer yerel işletmeler ile curmudgeonly sahibi sizsiniz.

ona yeni doktor, Jim Pomatter (Nathan Fillion) ile tanışır sonra Jenna hayatını değiştirir. O, yerel bir hastanede onu misafir tamamlıyor eşi karşılamak için küçük bir kasabaya taşındı çocukluğundan beri Jenna doktoru olmuştur kadın için de dolduruyor. Iki, birbirlerine ilgi ve cazibe yetişen çeşitli doğum öncesi randevular boyunca. Dr Pomatter bir hızla maruz bahanesiyle ofise onu davet olduktan sonra dürtüyle tutkulu (ve gizli) işi başlatır.

Bir bebek derginin hediye tarafından istendiğinde, Jenna seslendirme gelecekteki çocuk ve kendi planları hakkında düşüncelerini için izleyici erişim vererek, doğmamış çocuk için görünüşte, bir günlük tutmaya başlar. o oluşturur çeşitli börekler açıklanır bu girişler arasında, Dr Pomatter ile olan ilişkisi ve düşünceler o ortaya, başta izleyiciye bebek o onu gelişen umut ve hayalleri, endişeleri ve korkuları garson oyunları, bedava garson oyunu ve yavaş büyüyen eki ögrenen istemiyordu.

eşinin doğum yapması ardından, Jenna tahvil hemen o isimler Lulu kız bebek ile. Earl, açıkça bir kız ve bu bağ tanık, ona daha fazla ona göre daha seviyorum bebeğim için erken değil yapmak zorunda olan bir sözün Jenna hatırlatıyor’s hayal kırıklığına uğrattı. Bu yorum, devenin belini kırdı atasözü saman, uzakta o para onun eksikliği ve kocasının korkusunu ilgili herhangi bir endişeleri siliyor. belirlenen açık sözlülük ile o, ona açık açık o, artık onun sahiplenme ve istismar ile koyacağız yıllarda onu sevdi henüz söyler ve bir boşanma istiyor. Daha sonra, Becky ve Dawn onu hastaneye terk hazırlamak yardım ederken ve ona Joe o hayatta bekleniyor değildi komaya lapsed olduğunu bildirerek, Jenna Joe o öğrenirse doğum öncesi, ona getirdiği bir zarf hatırlar o aynı hastanede bir hasta olarak kabul edilmişti. zarf içinde ona bir kroki ile el yapımı kart bulur, 270.450 $ için bir çek ve onu yeniden onu hayata başlamak çağrısı dostluk mesajı. Hastaneden ayrılmadan ederken, Dr Pomatter ile söz sahibi olmak istiyor onu özel onların işi ve ilgili ne şimdi ne etmektir. O hemen ona bir çikolata Moon Pie teslim, o kırılır ve tekerlek onu dışarı arkadaşları sorar. Yolda onu sormak dışarı ne olduğu hakkında, için o soğukkanlı bir o ve onun bir ilişkisi olduğunu, sadece sona erdi yanıt garson 3d oyunu oyna hangi.

Bir sonsöz Jenna, pasta yarışması kazanan ve şimdi çalıştı Lulu’s Pies denilen, parlak müşterilerine ve arkadaşlarına renkli pies hizmet diner yeni sahibi olma resmediyor. Son atış şimdi yürümeye başlayan yaşlı Lulu (Shelly gerçek kızı Sophie canlandırıyor) ile yürürken eve el-ele gösterir.Oyna  Garson Servis

3D Oyun Karması


2 Yorum
 1. deren
  4 Haziran 2011, 11:39

  hiç bir bok loduğu yok yani doğruyu söylemek gerekirse hem sizeneki benim yorumumdan gönderilmesede olur yani mallarr……..

 2. deren
  4 Haziran 2011, 11:39

  çok güzeldi yani herkese tavsiye ederim:)

Bu oyun hakkında yorum yapın.
Önemli: Yorumunuz incelendikten sonra uygun görülürse eklenecektir.