Çılgın Traktör OyunuBu 3D oyun 4 Haziran 2011 tarihinde eklendi.

3d traktör oyunları, traktör oyunu oynamak istiyorum, traktör oyunları
Traktor (önceden Traktor DJ Studio olarak da bilinir) Native Instruments tarafından geliştirilen bir DJ yazılım paketidir. 92 4-band EQ ve: en son versiyonu, Traktor, dikişsiz, döngü efektleri, otomatik-parça gridding Xone taklit parça, 4-kanal mikser, otomatik senkronizasyon için algılama ve Sync Kilit yendi ileri beat sunuyor Pro tıraktör oyunları oyna Allen & Heath ekolayzır ve diğer üç model, artımlı arama, sanat tarama, iPod ve iTunes uyumu, otomatik kazanç kontrolü ile gerçek zamanlı parça yönetimi, entegre kaydedici tarafından filtre iç ve dış ses girişi, çoklu MIDI denetleyicileri için destek ve gelişmiş MIDI atamaları destek , hem de MIDI saat işlevselliği sayesinde dış dişli senkronize olarak.

Içindekiler [hide]
1 Tarihçe
2 Özellikleri
2.1 Dört çalma güverteleri
2.2 Etkileri ve EQ
2.3 Döngü, güverte önbelleğe ve atlama yendi
2.4 Parça Seçimi ve Crate Flick
Traktor 3 LE
Traktor 4 Varyasyonları
5 Ayrıca bakınız
6 Kaynaklar
7 Dış bağlantılar

HistoryTraktor ilk 2000 yılında yayımlanan bazı önemli uygulama değişiklikleri geçirdiği [Düzenle]. Traktor ve Traktor DJ Studio Traktor başlangıç ​​versiyonları Traktor Studio (ve pahalı) daha tam özellikli olmak üzere idi. 2002 yılında, Traktor DJ Studio 2 hangi Çeşitli makro sıfırdan İçeriği yeni özellikler sundu piyasaya sürüldü. Aynı zamanda kendi loop, MIDI ve işaret noktası işlevini genişletti. 2003 yılında, Traktor DJ Studio 2.5 piyasaya sürüldü. Bu yeni sürümü, ilave bir Open Sound Control (OSC) desteği uzanan zaman işlevselliği genişledi ve kullanıcı arabiriminin görünümünü özelleştirmek için sınırlı bir yeteneği verdi.

2003 yılında, Native Instruments onların “Final Scratch” dijital vinil sistemi için yazılım geliştirmek için Stanton Manyetik ile ortaklık. Bu ortaklık Stanton (daha önce Debian Linux sürümü de koştu) ve kendi doğrultusunda Native Instruments Traktor Final Scratch timecode motor kullanmasına izin Final Scratch yazılım Win / Mac sürümü verdi.

2005 yılında, Native Instruments Traktor DJ Studio öykünme yeteneği vinil sürüm 2.6 ekledi. Sürüm 2.6, canlı girdi, akarsu, internet yayıncılığı, daha fazla dosya formatı, MIDI yeteneği ve büyük ölçüde genişletilmiş destek dahil. Kısa bir süre sonra, iki-in efektleri, Beatport online mağaza entegrasyonu, bir dört-kanal mikser, Evrensel İkili sürüm, güverte önbelleğe alma, ve küçük iyileştirmeler özellikleri mevcut inşa, Traktor DJ Studio 3 çalma deste (dört olmak üzere toplam) öğesini .

11 Ekim 2006 tarihinde, Native Instruments ve Stanton Manyetik arasındaki ortaklık sona erdi, 3 [1] Traktor 3 ve Traktor DJ Studio değiştirildi

2008 yılında, Traktor Pro güncelleştirilmiş bir sürümünü ve DJ Studio yeni bir sürümünü, Traktor Scratch Pro serbest bırakıldı. Traktor Scratch DVS Pro, ek işlevsellik etkin vardı Audio 8 DJ ses arabirimi özellikle tasarlanmış kontrollü ve CD veya vinil timecoded içerir.

1 Nisan 2011 tarihinde, sürüm Traktor 2 serbest bırakıldı. Bu yükseltme yeni örnek güverteleri, “truwave” Dalga içerir, UI, bir döngü kaydedici ve diğer özellikler arasında traktor ses arayüzleri bir dizi yeni, optimize edilmiştir.

Özellikleri Dört oynatma güverte [değiştir] [Düzenle]
DJ Traktor 3 güverte viewThe katman yeteneği bugüne kadar dört farklı ses kaynaklarına sahiptir. Dört katlı belirlenmiş bir “Master” güverte veya Master Tempo birine, Sync işlevlere sahiptir. Güverte de DJ serbestçe harmonik karıştırmayı kolaylaştırmak için perde ya da anahtar bir şarkının değiştirme olanağı veren, bağımsız basın ve tempo ayarı var.

Her katta iki farklı görünümlerde yüklenen parçanın dalga görmek için izin verir. Top sabit bir marker karşı oynamak için bir bakıştan dalga ekran kaydırma sunuyor. Daha düşük görüntü pozisyonu oynamak için hareketli bir kalem ile tüm şarkı sabit bir dalga gösterir. ya ekranda fare ile tıklayarak o pozisyonda oynatmaya başlar. destede Loop fonksiyonu da farklı döngü uzunlukları ve ve kuyrukları dışarı kesin loop seçme imkanı ile, ekran erişilir. Bir çok gelişmiş oto ve gridding yendi kontrol kuvvetle parça gridding doğru dövmek Izgaralar yer olmasını sağlamak için teşvik olmasına rağmen sync özellikleri çok sezgisel loop yapmak. Ekran Ayrıca parça bilgi vardır, sanat, tempo, pitch ve kalan süreyi kapsar.

Etkileri ve EQ [Düzenle]
etkileri ve EQEach oynatma güverte ile tam karıştırıcı bölümü şimdi iki efekt işlemcileri atanabilir vardır. / An, master efekt çıkış kanalı yeteneği Traktor Pro kaldırıldı. (As Traktor 3 sadece 5 etkilerine karşı) Traktor Pro özelliklerine 21 etkileri, bir defada en fazla altı kişilik gruplar halinde chainable. Etkileri ayarları, otomatik ayarlar için izin etkisi kullanılır sonraki yeniden kaydedilebilir.

EQ bölümü Allen & Heath mikserler Xone92 ve Pioneer DJM-600, ECLER Nuo4 için popüler emülasyonu modları dahil, operasyonun birkaç modları sunuyor.

ve atlama yendi, güverte önbelleğe Döngü [Düzenle]
widgetsTraktor Döngü Pro loop için geniş bir desteğe sahiptir. Döngü uzunlukları DJ tarafından seçilir ve müzikal uzunluğu (32 önlemler için bir ölçü 1 / 8) mantıklı. Başlangıç ​​ve bitiş noktaları şarkının BPM dayalı quantized vardır. bir döngü ayarlandıktan sonra, bu müzikal mantıksal değerleri yine Loop düğmelerini taşı kullanarak döngü taşınmış olabilir. DJ talep ederse döngü başlangıç ​​ve bitiş noktaları el olmayan müzikal değerlere ayarlanabilir. Traktor Pro kolayca döngü fonksiyonu aracılığıyla erişilen Şu anda her güverte altında bir bar.

loop pozisyon DJ tarafından belirlenir bir değer de şarkıyı çalmak ileri veya geri hareket ettirilmesini sağlayan atlar yaptığı gibi Beat kadar aynı şekilde çalışmak.

Bu iki özellik loop ve Traktor önceki sürümlerinde Traktor 3 tanıtıldı güverte önbelleğe alma işlevi, istifade hala atlama yendi, bir döngü hareketli veya atlama dövmek istiyorsunuz ses küçük bir duraklama tanıttı. İsminden de anlaşılacağı üzere, güverteye kadar RAM önbellekleme deste her set atanan belirler kullanıcı ve Traktor tarafından anında erişim için RAM’e önbelleğe alınan bu deste yüklenen şarkılar sağlar. Bu, “Beat Snap” fonksiyonu ile birlikte, bir şarkı içinde sorunsuz taşımak için izin verir ve anında Remixing için Facebook’a fazla olanak açar. loop Traktor özellikleri, çoğu beat atlama işlevlerini bir MIDI kontrol ve / veya karıştırma masası eşlenebilir gibi.

ve Parça seçimi [Düzenle] Crate FlickTraktor dosya tarayıcısı iTunes ile benzerdir. Bu, çeşitli parça özellikleri kullanılabilir açıklamak için sütunlu, sıra ile ses dosyaları listeler yorum, etiketler ve derecelendirme dahildir. Bilgiler, her bir şarkının ID3 tag Traktor tarafından incelenir ve tarayıcıda kullanılabilir hale getirilmiş ve program içinden düzenlenebilir.

Traktor aynı zamanda bir “Crate Flick” tarama sistemi tanıtıldı Pro. Bir sandık kayıtların kollu dayalı, tarama, hızlı görüntü tanıma taklit çabası içinde, sizin toplama parça gezinebilirsiniz olarak Crate Flick her parçanın yer aldığı kapağın üst bölümünü gösterir. Sandık Flick de normalde destek sanat not olurdu dosya biçimleri (AIFF, WAV) için kullanılabilir Traktor Pro olarak atamak için izin verir Bu dosyalar için kapak sanatıdır. Tüm meta kullanıcıların kolayca kaydedilen meta herhangi kaybetmeden farklı bilgisayar parçaları arasında hareket etmek için izin, tamamen taşınabilir Traktor tarafından kaydedilir.

Kontrol X1 dahil, yeni MIDI cihazların çoğu ile birlikte olan son yayınlanan Traktor Traktor LEA özel sözde “Traktor LE” nin giriş seviyesi sürüm [Edit] (NI Traktor hazır out-of-the-box Kontrolcü of), Allen & Xone 3D, Behringer BCD3000, Numark Toplam Kontrol ve Vestax VCI-100 Faderfox Heath. Aynı zamanda MIDI ile birlikte Traktor Feena Elektronik FMDJ9303, KontrolDJ ve karıştırıcı ECLER Nuo serisi için şablonlar. Herhangi bir cihaz Traktor özellikleri kontrol etmek için kullanılabilir çünkü Ama özel bir MIDI kontrol gerekli değildir. Aynı şekilde, Traktor hem Mac hem de Windows üzerinde ses arayüzleri çok çeşitli uyumludur.

özellikleri TraktorNative Instruments DJ Studio, iki katlı özellikleri Traktor Duo, her kanal için tek 3-band EQ ve altı etkileri düşük fiyatlı sürümü Varyasyonları [Edit]. [2] [3] vinil ile birlikte, kendi bağımsız Counterparts, kontrol yetenekleri ile aynı özellikleri içerir ayrıca Traktor Scratch ve Traktor Scratch Pro Duo piyasaya şirketi. Ağustos 2010 yılında, Native Instruments ilk all-in-one entegre DJ sistemi, Traktor Kontrol Q4 tanıttı. Bir ses kartı ve dahili Traktor Pro, Traktor bir özel tasarlanmış versiyonu ile 4 kanal mikser Pro S4 denir özellikleri. Sistem Kasım 2010 yılında serbest bırakılması için planlanıyor.

traktör oyunu oynaOyna   Çılgın Traktör

3D Oyun Karması


0 Yorum

Bu oyun hakkında yorum yapın.
Önemli: Yorumunuz incelendikten sonra uygun görülürse eklenecektir.