Bakugan Oyunu OyunuBu 3D oyun 15 Haziran 2011 tarihinde eklendi.

bakugan 3d oyunu oyna, bakugan oyunları oynamak istiyorum, bakugan new vetsoria oyunu oynamak istiyorum, 3d oyun oyna Bakugan – Destiny (jap 爆丸 バトルブローラーズ, Bakugan Batoru Burōrāzu) Bakugan çizgi film oyunu da kısaca değinildiği gibi, adamı bir oyun konuda olduğu bir Japon anime televizyon dizisi başlığıdır. Oyun Japonya’da Sega Toys tarafından yayınlandı. dizi Direktörü TMS Entertainment ve Japonya Vistec özgün bir konsept üzerine kurulmuştur ve Sega Toys tarafından üretilen animasyon stüdyosu ile dizi geliştirdi Mitsuo Hashimoto vardır.
Içindekiler
[Gizle]

Bir eylem
2 Karakterler
3 Bakugan
4 Yayın
4.1 Senkronizasyon
4.2 Müzik
5 Bilgisayar Oyunları
6 Kaynaklar
7 Web Bağlantıları

Tedavi [Düzenle]

Dan ve onun arkadaşı Shun iskambil kartları düşen gökyüzünün daha icat, bir oyun Bakugan çağırdı. Nerede her canavar karşı rekabet edebilecek. Ancak iki öğrenci bundan haberdar olmadan, bu canavarlar mücadeleleri bu boyut olarak katılıyor. Dan Masquerade adlı gizemli bir oyuncu ile karşı karşıya olduğu oyun, ciddi bir durum gelişti YTL.
Karakterler [değiştir]

Dan Dan arkadaşları Bakugan ile oyun geliştirilen on iki yaşında bir çocuk vardır. Dan büyük mizaç ve hırsı ile çok parlak bir çocuk. Rüyasını olmak dünyanın en iyi Bakugan oyuncusu olmaktır. Dan Drago onun en iyi arkadaşı olarak kabul ederken, çünkü Drago o, bu “insan” ele sadece, başında çok iyi anlaşılmadı. bazı sıkıntılar ama sonra Dan Drago tarafından kabul edilen iki ekip oldu.

Shun Shun üç yaşındaki Dan en iyi arkadaşım. annesi hastaneye geldiğinde ve onun dedesi katılmak zorundadır, o daha Bakugan oynamak olmayabilir. Shun’s Bakugan Skyress olduğunu. Doom Boyutta Skyress olabilir gelişmeye Shun olmalı ve onlar efsanevi Ventus savaşçılar karşı bir testi geçmek eve geri dönmek.

Marucho onbir yaşındaki Marucho, o bir oyuncu kader Dan mahallede biraz zaman geçer zengin bir çocuk. Onun Bakugan Preyas olduğunu. Doom In – o Preyas Aquos Warrior karşı savaşmalıyız Boyut, böylece Preyas daha geliştirebilirsiniz.

Runo Runo (12 yıl) Dan çevresinde baştan yaşıyor. Runo Dan ile oran ve sık sık de çok inatçı. Runo’s Bakugan Tigrera olduğunu.

Julie (12) Julie de kaderin bir oyuncu. Senin Bakugan Göreme olduğunu. Onlar birbirlerine aşık olduğunu itiraf, her zaman ama Dan Episode 47 Good Night Bebek, Julie ve Billy de bağlıdır.

Alice / Masquerade (12) diğer Alice oynamak ama yapmayacağım kendi Bakugan oyuncuların kaderi duydum gibi. Ancak, mükemmel bir Bakuganstrategin olduğunu. Dedesinin Michael ünlü bir bilim adamıdır. Alice laboratuvarda dedesinin gittiğimizde Verstroia gelen negatif enerji toprak ulaşmasını sağlamak için onun buluşlarından biri ekledi vardı. hem negatif enerjiye maruz olduğu gibi bu, Alice ve dedesinin etkilemiştir. Maskeli balo: Hal-G ve Alice ikinci bir kişiliğin var Michael sonra oldu. Bu serinin sonunda kaybolur ve Alice onun Bakugan Hydranoid geride bırakıyor.

Joe hayata geri Bakugan oyuncu için giriş sayfasını oluşturdu. O çok başında hasta hastanede kalmak gerekir. onun rüya wavers görünür, o da alacak ve oyuncuların kaderi destekler. Onun Bakugan wavers olduğunu.
Bakugan [Düzenle]

Dragonoid Dragonoid Pyrus özelliği (yangın) sahiptir. İlk geliştirdi. arkadaşları ile Dan yendikten sonra bir Überbakugan olur. Daha sonra ülkesinin kurtarmak için iki çekirdek tarafından tekrar ayrılır. Lakabını Drago olduğunu.

Skyress Skyress Ventus (rüzgar / hava) özelliğine sahiptir. O Ventus Storm Skyress içinde Doom Demension içinde testinden sonra gelişir.

Preyas Preyas kardeşleri, Diablo ve Angelo ona alır tarafından geliştirilmiştir. O özellik Aquos (su) vardır, ama başka bir özelliği de değişebilir.

Göreme Göreme mülkiyet Subterra (toprak) sahiptir. O Doom Demension içinde test Göreme çekiç sonra gelişir.

Tigrera Tigrera Hao’s (ışık) özelliğine sahiptir. eşit olarak onlar Blade Tigrerra içinde testinden sonra onların arkadaşları geliştikçe.

Hydranoid Hydranoid Masquerade tarafından Bakugan olduğunu. Drago gibi o da genellikle daha geliştirir: Doom Boyutta Darkus-askerlere karşı mücadele gerçek dünyada bir kez ve bir kez sonra.

Wavers kardeşi Naga Forgotten Beyaz olarak wavers vardır. Kendi içinde sonsuzluk çekirdek taşır.

Naga Naga beyazların ve kendi içinde barış çekirdekli özelliğine sahiptir. O kardeşim wavers olduğunu. Daha sonra o barış temel alır.
Release [Düzenle]

Serinin ilk TMS Entertainment 51 bölüm ile üretildi. tasarlanan bu led Mitsuo Hashimoto yönetmen, karakter tasarımı ve sanat yönetmeni Yoshihiro Nagamori Eiji Iwase tutmuşlar. Serisi 10 oldu TV Tokyo tarafından Nisan 2007 Japonya’da yayın. 2009 ikinci bir sezon sonra, 23 yılından bu yana üçüncü sezon May 2010 havalandırılmalıdır.

TV Tokyo hava onlar sonra, dizi, İngilizce’ye İspanyolca ve Almanca tercüme edilmiştir. İngilizce sürümü dizi. [1] Ayrıca bir bölüm artış olmuştur Kanada TV kanalı Teletoon, 24 Cartoon Network ABD’de başlatılan dizi zaten TV Tokyo, Japonya’da yayın başladıktan sonra burada üç ay başladı 25 öncesi Şubat 2008 Filipinler Ekim 2008′de yayınlandı. 2 kader Player – İspanya Bakugan başlattı adı Los guerreros Bakugan altında Şubat 2009.

Almanca sürümü dizi Tele München Grubu 14-49 yıllık bir hedef grup için ve [2] ulaştı çocuklar oyun3d oyna arasında 232.000 izleyici% 10 pazar payı bir izleyici ile göre ayarlanır Mart 2009 yılında Tele 5 başlatıldı.Oyna   Bakugan Oyunu
0 Yorum

Bu oyun hakkında yorum yapın.
Önemli: Yorumunuz incelendikten sonra uygun görülürse eklenecektir.