3D Çiftlik Yarışı OyunuBu 3D oyun 13 Temmuz 2011 tarihinde eklendi.

3D ÇİFTLİK YARIŞI OYNA, çiftlik yarışı oyunu, çiftlik yarışı oyunları, 3boyutlu olarak iki kişilik çiftlik yarışı oyunu oyna, Nasıl Oynanır: Oyunumuz boyutunu (10.5 MB, bizim için büyük oyun) yüksek olduğu, yükleme biraz uzun sürer. Sonra onu aramak istiyorsanız “Bir Oyuncu”, yüklü ya da iki kişilik oyun “Two Players” diyebilirsiniz. Aynı klavye bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz ile. Daha sonra, pencereden dışarı oyun tipini seçin. Zaman, tek bir ırk ya da şampiyona karşı yarışı. Sonraki ekranda bir kahraman seçin. Iki kişilik oyun seçilen ilk oyuncu, o zaman ikinci oyuncu bir kahraman seçer. Seçtikten sonra kahraman oyunu başlatır.

Grand prix seçimi, 3 tur yarış yapıyor. Diğer tarafın şimdi ilk halinde.

Tek ırk seçim, “Ayçiçeği Tarlaları” olabilir “Chicken Ranch”, “Watermin Mine” ve “Hasat Yolu” Seçenek. Hepsi başka bir yerde, başka bir zaman var ve ırkıdır.

“Ayçiçeği Tarlaları”, “Chicken Ranch”, “Watermin Mine” ve “Hasat Yolu” Seçenek seçmek için zaman ayırın. Hepsi başka bir yerde, başka bir zaman var ve ırkıdır.

Oyun kontrol:
(Tek oyuncu) tek mi;
Klavyedeki ok tuşları araç yönlendirir. Shift tuşuna sürüklenme alanı (boşluk) geriye bakmak Z tuşu ile kullanmak bizim hediyeler almanızı sağlar.

Çift kişilik oda (iki oyuncu) seçildi;
Geri W en önemli, anahtar S, D-kilit durumda bir sol-sağ önceden, yukarıdaki anahtar, ikinci kullanıcı ile ilk oyuncu. Tab tuşu sürüklenme yapar, E tuşuna adresinden geri görünüm kullanmak bizim hediyeler almak için Q-düğme sağlar.

Genel Tuşları: Oyun için ESC sonunda, basın P artık oyun açılır, M düğmesine, oyun ses (müzik) durur.

Oyun hakkında: biz tercih oyun yarış türüne bağlı olarak. Ben ilk 3 laboratuvar üçüncü turda oyunu durdurmak zorunda. Kazanamıyoruz Bitiremezsek oyunu.

Bizden önce yarış sırasında hediye paketleri kabul edin. Hediye paketleri playerinin oyun hediye görünecektir. Space (oda) bu hediye kullanabilmek için düğmesine bastığınızda. Biz yolda yanıp sönen ok işareti ile giderseniz, biz azot (NOS) yanıp söner kazanmak ve takım ivme gördüm. (Elektrik kesintisi durumunda otomatik olarak keser misin)Oyna   3D Çiftlik Yarışı
0 Yorum

Bu oyun hakkında yorum yapın.
Önemli: Yorumunuz incelendikten sonra uygun görülürse eklenecektir.