3D Traktör Çekme OyunuBu 3D oyun 13 Temmuz 2011 tarihinde eklendi.

3D TRAKTÖR ÇEKİCİ OYUNU, 3d oyun oyna, 3d traktör çekici oyunu oynamak istiyorum, çekici oyunları, üç boyutlu tıraktör oyunları traktörEin traktör (traktörler çoğul, Latin trahere çekişinden ‘) veya traktör tarım makineleri yetiştirmek değil, aynı zamanda çalışmak üzere çiftçiler tarafından öncelikle kullanılan bir traktör [1]. Traktörler belediye hizmetleri, bahçecilik, havaalanları ve inşaat (yol inşaatı, hafriyat, peyzaj), tarım dışında değil, aynı zamanda ormancılık kullanılır. Kuzey ve Orta Almanya traktörler de dönem uygulamakla, Alçak Almanca sözcük trek tarafından bilinmektedir (“pull”) türetilmiştir. Güney Almanya’da, bazen vadeli traktör Bulldog ile eşanlamlı olarak kullanılır. Avusturya ve Almanya’da bir nakliye traktör traktör için resmi hukuki terimdir.

Konu başlıkları [gizle]
1 Tarihçe
2 Tasarım özellikleri ve gelişme eğilimleri
2.1 Görünüm
2.2 kabin ekipman ve kontrol
2.3 vitesler, akslar ve yardımcı sürücüler
2.4 Yasa ve Yönetmelikler
2.5 Motor
2.6 jantlar ve lastikler, tırtıl sürücüler
Tarım makineleri ve römorklar Üç bağlantı noktaları
Traktör ve ekipman 3.1 bağlantısı
3.2 Enerji transfer süreci
4 Kullanım ve özel tasarımlar
5 ekleri
Halka açık yollarda 6 traktörler
06/01 ehliyet kanunu
6.1.1 Almanya
6.1.2 Avusturya
6.1.3 İsviçre
Halka açık yollarda traktör 6.2 kazaları
Bir hobi olarak 7 traktör
7.1 Oldtimerfreunde
Çekme 7.2 Traktör
7.3 Ticaret basın
8 Ayrıca bakınız
8.1 traktör markaları
Diğer 8.2
9 Edebiyat
10 Web Bağlantıları
11 Dış bağlantılar

Tarih [değiştir]
1911 yılında inşa edilmiş durumda buhar traktör,
Rumely Petrol Model H çekin
Mercedes-Benz traktör OE, dizel motorlar, ilk traktör tahrikli aks üzerinde çelik tutacak tekerlekli ilk traktör biri ancak böyle Amerikan kır olanlar gibi özel yapışkan topraklarda tarımsal ekipman doğrudan tren için genel olarak büyük ağırlığı nedeniyle olan buhar makinaları, buhar traktörler tarafından sağlanmaktadır edildi Avrupa’da tahsis az uygun tarım arazileri daha derin ve yaygın değil. Çareleri şu ana kadar sunulan, aralarında Locomobiles ayakta dan kablo ile alan cihazların dolaylı tren, pulluk seslendi. 19. yaklaşık açmak itibaren içten yanmalı motorun kurulmasıyla ve 20 Century bile tugs anda bu donatılmış, ama bu tasarım, görünüm ve boyutları (100 ila 120 kg / PS ile ağırlık oranı gücü) olarak farklı buhar traktör çok olmamıştır ve bu nedenle benzer koşullar altında kullanılmalıdır. Colonial Marshall Traktör Firma Marshall & Sons, Gainsborough, İngiltere, ya da Rumely Petrol çekin tipik örnek olarak, Rumely Şirket, La Porte, Indiana, ABD, çağrılır.

İlk kullanım için traktör yaygın çerçevesiz birleştiğinde tasarım hala geldiği dört silindirli benzinli motor ile Fordson F tipi sunulan Ford 1917 yılında buharlı traktör tarzında ağır, sermaye-yoğun traktörler uzak bir sıçrama sağladı. 62 kg / PS ağırlığı düşük güç ile 20 hp Fordson da kırılgan topraklarda kullanmak, verimli seri üretim bir çok makul bir fiyat için izin verdi. Fordson 1920 yılına kadar kullanılan bazı 100.000 Fordson zaten vardı, kısa bir süre bir itki ile Britanya Adaları ağırlıklı olarak tarım sonuçlandı.

Özellikle 1921 yılında yaptığı modelinde ilk sadece 1920′lerin ortalarından itibaren Almanya oluştu da benzer bir gelişme benzinli motora göre izin Lanz Bulldog biri çıktı zaten yakıt tasarruflu sıcak ampul, Almanya kullanımı oldukça ucuz ham petrol. [2] [3] [4] Bu tanınmış inşaat İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra yapılan ve birçok çoğaltmaları için dünya çapında bir model olarak görev yaptı. Lanz Bulldog hayranları artık fiyatlar sağlamak ve belki de tarihi traktörler her toplantıda bulunan, Almanya’nın çeşitli yerlerinde, adını Bulldog vadeli traktör ile halk dilinde eşanlamlı bile geliştirdi. Lanz 1956 yılında Mannheim fabrika ve John Deere tarafından satın şimdi Avrupa’nın en büyük traktör fabrikasıdır.

1930′ların başından beri kullanılan bir süre ve benzinli motorlar için Amerika’da ise, Avrupa, bir güç kaynağı ile dizel motor da devam etmiştir. [5] 1960′lara kadar oldukça düşük motor gücü traktörler vardı, ama ancak yüksek tork ve yüksek ayarlanmış vites. Modern traktörler 100 kW çok daha fazla ve bazen 80 km / h hız ulaşılabilir.

Executors geliştirilmesinde öncülük genellikle yaklaşık 1960 tarafından çevrilmiş Harry Ferguson ve PTO tarafından hidrolik (hidrolik üç nokta) ile arka üç nokta askı ve buluşlar edildi. Böylece, bu çok çok kullanımlı alet tasiyici olan tarım traktör değildi.

Tasarım özellikleri ve gelişme eğilimleri [Düzenle]
Monte döner kültivatörler, 1947 ile
GDR, Temmuz 1955 yılında Traktörler
Tahıl hasat kaydedildi Lanz Bulldog, 1952Erscheinungsbild [değiştir] Dünya çapında bir boya markası ortak özelliği renkleri neredeyse tüm traktör üreticileri. Böylece, örneğin, Fendt traktör, yapılan kırmızı tekerlekli yeşil boyalı, sarı ile yeşil bir başka mavi gölgesinde John Deere ürünleri jantlar ve beyaz ile New Holland traktörler jantlar. Bu sapma belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere traktör içerecektir, yol bakımı gibi çok tipik bir turuncu fabrikadan sevk edilir.

Kabin ekipmanları ve kontrol [değiştir] aracın direksiyon sistemi tamamen hidrolik direksiyon sistemleri şeklinde de (elektro-) hidrolik mekanik aktarma organlarından desteği (direksiyon) ve pek çok modern bir traktör bulunmaktadır. İkinci yönetiminde, boru veya boru tamamen hidrolik yolda direksiyon kuvvetleri, en azından kısmen, iletim. Tam hidrolik direksiyon sistemleri, örneğin alan [6] üzerinde bir kılavuz boyunca traktörün sürücüsü (koridor, satır bitkileri, vb) yardımı olmadan elektronik sensörler tarafından kontrol kontrol otomatik direksiyon sistemi, kullanımı sağlar.
Kabin kapıları genellikle ön açıklık için monte edilen B-sütununun üstünde (ikinci başından sayılır) çerçevesiz tasarlanmış ve vardır. Sürgülü kapılar inşa şirket Schlüter.
Klima standart donanım olarak mevcut, daha büyük modelleri arasında yer alıyor. Bu, tozsuz, gürültü ve titreşim yalıtımlı kabin içinde sürücülerin çalışma olanağı sağlar.
En sık görülen kazalar traktörler devirme ile meydana gelir. Avusturya’da, bir roll bar ile donatılmış 1970′lerin başından bu yana Almanya’da 1960 yılından bu yana kadar olmalıdır. Onun giderek daha güvenli kabinler bir parçası olarak yuvarlanma üzerine inşa edilmiştir.
Sürücü koltuğu varsayılan olarak yaylı vardır. 70 beygir gücü basit, çok daha küçük modeller kadar, bu aynı zamanda bir hava yay amortisörlü, mekanik olarak yapılır. Nispeten yeni kavramlar titreşime karşı aktif olarak iş hava bahar, yardım ve böylece büyük ölçüde bölgede sürücü disk üzerindeki yükü azaltmaktır.
Varsayılan olarak, fren sistemi olasılığı küçük direksiyon (fren) ile daire dönüş için yavaş sürüş hızları yardımcı olmak için, bir traktör yan sadece yavaş jantlar var şekilde tasarlanmıştır. Bu amaçla, çoğunlukla iki parçalı fren pedalı takılı, bir duble yol gezileri için örneğin, genellikle mekanik frenleme ile birleştiğinde edilebileceği. Bu bir traktör firmasının direksiyon fren yüksek direksiyon açılarında direksiyon üzerinden işletilen olarak İstisna Kramer [7] veya fren pedalı elektronik hızına bağlı olarak, birleştiğinde ABS fren sistemi üreticisi Case New Holland.
Motor iletim bağlantı çoğu ayarı, aydınlatma yönetimi ve kapsamlı hidrolik ayarları ayar yerine kolları için kabin izler egemen anlamına gelir.
Traktörler genellikle pedal sürekli kullanmadan belirli bir motor hızını ayarlamak mümkün olmayan bir el gaz var. Bu çalışma pompaları gibi traktör standı ile PTO da dahil olmak üzere bir el gaz, ihtiyaç vardır.
Özellikle atlama atlama kabin stokları zarar vermeden aracılığıyla sürücüye yukarı doğru sivrilen şeklinde yamuk olan sunulmaktadır. Ayrıca, düşük kabin bile düşük katlı binalar artırmak amacıyla sunulmaktadır.
Ön tekerlek isteğe bağlı olarak hayvancılık binalarda kış sis rağmen disk yeniden açık bir şekilde bitmiş, böylece açılabilir. Arka cam standart olarak açılabilir.
Donanımlı zaman traktör daha uzun çalışması için ters tahrik sistemi ile traktör 180 derecede işletme ve kontrol elemanları ile birlikte, traktör koltuk gezi olağan yönü karşı açılabilir. Cihaz geri yararlı bir arka bağlantı ve arka monte eki bir engel olmayacak olması. Ayrıca, traktör arka aks genellikle ön aks daha esnek olur. Traktör tekerlekleri çalıştırılır ve ön aks için izin verilen değerleri aşması ya da ağır uygulayan ters sürücüsüne çalıştırılabilir böylece yine Fronthydraulikhubkraft olabilir. Ters cihazlar diğerlerinin yanı sıra vardır pancar hasat makineleri, yem biçerdöverler, biçme ve hasat kullanılmaktadır. [8]
Şanzıman, akslar ve yardımcı sürücüler [Düzenle]
Arka aks ağırlıkları üzerinde tekerlekler Claas Axion (gri)
Kesin pul serisi Sanayi ve Alman Post Teknoloji (15 Ekim 1975) 80-Pf damgası yaygın yolcu veya kamyon kullanılır gibi traktör yayınlar genellikle, çok daha hızlı not var. 72 ileri ve geri vites kadar ileri sekiz ve dört geri hız hareket eden piyasada aşırı. Işlem için genellikle yük altında shiftable geçiş vites seçimi üzerinde daha fazla güç bazıları birkaç değiştiren mevcuttur (yük aktarımı.) Birkaç yıldır, hidro-mekanik yayınlar saatte 60 km / saat için yaklaşık 20 metre ara sürekli traktör hızları olmadan motor hızı ve enerji akışı bağımsız izin mevcuttur.

Traktör kullanımı genellikle aşağıdaki hız aralıkları gereklidir:

Özel ürünler (- veya çilek örneğin sebzeler) için freze ve yol yapımı ile kullanımlarda saatte 20-300 metre.
3 ila 10 km / Bu toprak işleme, gübre ve bitki koruma işlemleri gibi tipik tarım çalışmaları için saat.
11-20 km / saman hasat ve anız alanları tırmık çalışmaları için saat.
Yakın vites oranları donatılmış kamyonlar sık ​​sık trenin toplam ağırlığı ile ilgili olarak çok az güç korumak traktörler ile karşılaştırıldığında, taşıma işleri için de uygundur.

Aşağıdaki kuruluşlar net bir çalışma tren veya traktör performansını artırabilir:

Sürekli değişken şanzıman motor tüketim ve performansı en yüksek ağırlıklı olarak çalışmasına izin, motor ve şanzıman kontrol karmaşık bir ağ sağlar.
Artan hız sınırları (JCB Fastrac en fazla 80 km / h) ve büyük ölçekli traktör lastiklerinin düşük sönümleme bir ön süspansiyon modern traktörler önemli bir parçası olan göz önünde bulundurulduğunda, genellikle hidrolik veya pnömatik sistemi ile donatılmıştır. Bu sürüş konforu, sürüş güvenliği ve onunla birlikte toprağın korunmasına faydalar rağmen tüm eksenlerde askıya alınması (örneğin, JCB Fastrac) Traktörler, çok yaygın şimdiye kadar değil.
Diğer kenar nedeniyle durma noktasına kilitli diferansiyel eylem tarzının sağlam zemine gecikmiş ise diferansiyel kilit standart olarak, bu yüzden farklı tutuş bir aks tekerlekleri daha az kavrama ile tekerlek olmadığını, spin kadar kayma arttı. Diferansiyel kilitleri, aynı zamanda çeşitli tasarımlarda traktörler vardır: kısmen otomatik olarak, kendiliğinden kilitlenen diferansiyel çekici kısmen anahtarı veya pedalı ile manuel olarak aktif. Ayrıca, kullanılan diferansiyel kilit bloke edici etkisi göre farklılık göstermektedir. Kısmen de rijit bir aks üzerindeki iki tekerlek bağlamak ve böylece yüzde 100 bir engelleme etki yaratır. Diğer tasarımlar tekerlek bazı kaymasını sağlar.
Zemin hız PTO PTO özel bir sürümüdür. Onlarla birlikte, özel bir römork tahrikli dingiller mümkündür. Yer hızı hızı seçilmiş vites ve sürüş hız / motor devri bağlıdır. Durumda bir işlem bu nedenle mümkün değildir, ama çok yararlı değildir.
Modern traktörler genellikle seçilebilir dört tekerlekten çekiş sistemi ile donatılmıştır. Saf arka tekerlek tahrik makineleri istisna haline gelmiştir. Arka tekerlekler daha önce yaklaşık iki oranında daha hızlı olması ve böylece iletim gerilimi önlemeye çalışırken ön tekerlekler: dört tekerlekten çekiş sözde ileri kayma yayıldı. 15 km / saat üzerindeki hızlarda hiçbir yol seyahat ya da iş olduğu gibi çıkan zorunlu kayması sürece tolere edilebilir.
Balast ağırlıkları lastik ve zemin arasındaki etkileşimi geliştirmek için, ya da ağır arka yükleyici ya da ekipman ile eşit olmayan yükleme telafi etmek için eklenir. Tipik montaj yeri traktör ön tutucu, ancak ön ve jant vidalanan için arka demiri ve tekerlek ağırlıkları ile emilimi için üç nokta ek ağırlıklar vardır. Ayrıca, lastiğin daha fazla stres (kısmen) su ve antifriz karışımı ile dolu. Ön aks üzerindeki Eurotracs inşa şirket hidrolik hareketli ağırlık düzenlenmiştir Schlüter.
Kanunlar ve düzenlemeler [değiştir] Tarım traktörleri genellikle kamyon gibi, sürüş ve dinlenme sürelerini kayıt yok takograf gerektirir. Tartışmada, nakliye ile ticari çalışan biyogaz tesisleri için takograf edildi. Bölümünde, kamyon motor ile ilgili hizmetler, boyutlar ve 40 ton takograf tren toplam ağırlıkları tartışma görev kalır.

Motor [Düzenle]
Bir John Deere 3350 kesiti, traktör motorları 1990Als için inşa edilmiş ya da V8 veya V12, hatta neredeyse sekiz silindirli motorlar (bazı türleri Schlüter), vanalar, tüm yaygın tür silindir monte edilebilir. Standart ama şimdi sabit dizel motorlar yer değiştirme, ara soğutucu, supercharger veya farklı hizmetler olarak ayarlanmış ayarlanabilir enjeksiyon faktörlerdir serisi 3, 4 veya 6 silindirli, ile vardır.
Daha önce, motor parçaları ve bu tür basınçlı hava besleme sistemleri olarak doğrudan tahrik ekleri bağımsız gerektirir. Geliştiriciler kanat nedeniyle sadece gerekli motor gücü elektrik motorları için soğutucu, basınçlı hava veya hidrolik pompalar kullanarak ilk çözümleri tanıttı var.
Bu biyogaz veya hidrojenle çalışan sürücü gibi alternatif tahrik sistemleri birkaç yıl içinde üretim için hazır. Otomobil ya da kamyon aksine her iki traktörler veya kalan yükü kolayca genişletilebilir olduğundan, gerekli yükleme alanı ödenmesi gerekmektedir. Araba ve kamyonlar göre inşaat tek engel engebeli arazilerde büyük ayaklanmalar vardır.
Ayrıca dizel-elektrik sürücüler traktör vardır düşünülüyor. Özellikle, söz Eltrac New Holland M. bir dizi dayanmaktadır Bir pazar penetrasyonu ise bugüne kadar geldi tahrik alternatif biçimleri hiçbiri.
Tekerlekler ve lastikler, tırtıl sürücüleri [değiştir] genel olarak ön tekerlekler arka tekerleklere daha küçük çapa sahip olduğu traktörler genellikle dört tekerlek var. Boyutunda Bu özellik fark kısmen daha küçük ön tekerlekler, daha büyük direksiyon açılarında ve ekipmanlar çalışma olası ön nedeniyle daha iyi bir görünürlük tür küçük bir dönüm dairedir. Öte yandan, standart tasarım daha büyük jantlar daha düşük yuvarlanma direnci sayesinde ve özellikle esnek tarımsal topraklarda üretim çekiş arttı ve aynı zamanda büyük temas alanının zemin üzerinde birim alan başına daha az basınç nedeniyle egzersiz gibi arka jantlar, geniş çaplı tasarlanmış kumanda değil ile. Dört tekerlekli ve küçük ön tekerlek boyutları ile tasarım olarak adlandırılan standart bir yapı olarak yayılması sonucu ek olarak sadece iki teker (tek dingil), üç tekerlekli (örneğin, geçersiz şirket Ritscher ve üç tekerlekli bisiklet traktör), dört eşit büyüklükte tekerlekleri (örneğin tır da vardır . MB-Trac veya KIROVETS K-700 olarak ifade traktörler), hatta altı jantlar (Fendt Trisix, Rasant Weinberg Trac [9]) veya sekiz tekerlek (Deutz-Fahr XXL 8).

Traktör lastikleri genellikle mümkün tren hizmetleri gibi yüksek toprak ile iyi bir etkileşim sağlamak için kaba bir profil saplamalar var. Öncelikle otlak traktörlerde kullanılan daha düşük ve daha küçük tüneller ile çim lastikleri korumak için kullanılır [10].

Her zamankinden daha güçlü ve ağır makine yönelik eğilim (yüksek gerilim) da toprak sıkıştırma sonucunda artan ve böylece daha düşük ürün verimleri vardır.

Terra lastik balon, ekstra geniş düşük basınçlı lastikler, daha iyi, çünkü onların daha fazla temas alanı, araç ağırlığının dağıtılmış ve bu nedenle olabilir sürerek toprak sıkışıklığı azaltmak gibidir.
Ürünlerin büyüme sırasında bakım çalışmaları (örneğin, yabancı ot kontrolü için) için dar olabilir, sözde bakım lastikler kullanılmaktadır. Bunlar sadece 9 ila 14 inç genişliğinde. Lastik bakımı ya ayakta tesisleri ya da sadece birkaç bitkiler arasındaki sıradan uzaktan traktör tekerlekleri düşük sürme zarar görür kalır avantaj sunuyor. Dezavantajı ise, özellikle ıslak toprak sıkıştırma güçlü yol açabilir yüksek zemin basıncı küçük temas ile sağlanır. Bu cihazların büyük iş genişliği az orta derecede etkili karlı olabilir çünkü gübre serpme ve püskürtme delici büyük iş genişliği alma açısından, ürün lastikler daha geniş daha az sayıda bir kez ekim veya kültür dikim sırasında traktör üzerinde tam genişliği lastikler için, önemini yitirdi geçitler işlenmemiş olması. [11], böylece aynı zamanda en fazla iki metre yüksek traktör tekerlekleri emek-yoğun ve tehlikeli ortadan kaldırır.
Yumuşak zemin ve hatta üçlü ve çift lastikler iş için kullanılır. Bunun için, traktör üzerinde (üçlü lastikler iki) monte ek teker teker gerçek. Aracın genişliği ancak çoğu alanda trafiğe çıkabilir değildir.
Opsiyonel ekipman lastik basınç kontrol sistemleri gibi mevcut temas (yürüyüş-etkisi) arttırılması ve böylece zemin basıncı azaltabilir ile, örneğin 0.7 bar üzerinde sürücü lastiklerin hava basıncı kapalı almadan, alanındaki iş hakkında indirdi, ya da hızlı ulaşım geziler yüksek taşıma kapasitesi ve düşük faiz yolda nedeniyle ikinci kadar çalkalama düşük artış nakit aşınma [12] [13]
Caterpillar sürücüler (paletli araç bakınız) özel durumlarda ya da alt temas yüzey basıncı (alt basınç) nedeniyle büyük tarımsal alanda kullanılmaktadır. Burada, zincirler, çünkü son zamanlarda takviye Lastik koşu bandı ile supplanted edilmiş yolculuğa yolu alt gerginliğine rağmen çelikten yapılmıştır. [14] zincir sürücüleri artık ağırlıklı olarak 300 beygir gücü üzerinde büyük traktörler bulunur.
Çelik tutucu jantlar da, anlamlarını yitirmeye başlamışlar. Sadece traktörler ile pirinç ekimi ve hatta kullanılan bisiklet kapmak.
Kauçuk paletli geniş traktör parçaları
Üçlü lastiklerle Büyük traktör (belden)
Terra arka aks üzerinde lastikler
Traktör (küçük) bakım lastik ve Spurverstellfelgen
Tarım makineleri ve römorklar [Düzenle] bağlantı noktaları
Zwischenachsanbau de deste ile Eicher
Traktör ve donanımları [değiştir] römorklu (40 mm cıvata ile ön ve arka) bir sabit thresher bağlantı sürücüye bir kasnak ile Lanz Bulldog
Drawbar
Römork kancası
Piton-Fix
Top kaplin K geliştirilmiş bir versiyonu araba yedekte topu demiri benzer 80 tepki
Kendinden kilitlemeli kaplinler Üç nokta askı arka (arka bağlantı) ve ön (isteğe bağlı bağlantı) olarak da adlandırılan kuyruk kancası (isteğe bağlı)
Drawbar
Hızlı kavrama üçgen (üçgen Weiste)
Son yükleyici (isteğe bağlı)
Belediye montaj plakası
Büyük traktörler ile Sele
Mähwerksanbauten için Zwischenachsanbau tarihsel önemi
Enerji transfer süreci [değiştir] PTO arka (isteğe bağlı ön): motor (rotasyon) tarafından üretilen kinetik enerji bağlı / monte aygıtları krank mili ve PTO yoluyla geçer. Standardında (motor) gerekirse bir PTO şanzıman vites, dakikada 540 veya 1000 devir hız ile bağlanır. Bu yaklaşık 2000 motor rpm motor optimum performans standarttır. Ayrıca mevcut sözde tasarruf veya ECO PTO hızları vardır. Bu ulaşabilirsiniz 540-o-o, veya 1000 standart hızda bile 1600 yakıt tasarrufu sağlayan motor devirde ve bu araç gibi daha hafif işler için uygundur Tedder için. Özel bir durum 2000 motor devrine göre elde edilir 430-o standart hız vardır. Tam 1000 rpm ön PTO elde ederken dağlık bölgelerde ağırlıklı olarak sunulan bu hız, arka yavaş sürücü bir kargo kamyonu verir. Yavaşça yavaşça otlatma izleri faaliyet onun doğum ünitesi ile kuyruk (pick-up olarak da adlandırılır) araç şarj ederken bir ön biçme makinesi, onun tam hız ihtiyaç bulunmalıdır.
Sürüş ışıkları ve saha cihazları ve römorklar için düşük tüketen motorlar ve tahrik için 12 volt güç kaynağı
Bu gübre serpme gibi düşük güç tüketen cihazlar için güç kaynağı 400 volt takın. Şimdiye kadar bu proje üreticisi John Deere henüz seri üretimi veya geniş kullanılmasına izin için ticaret birlikleri için hazır değil.
Hidrolik arka bağlantı (isteğe bağlı ön ya da artıyor), alan ekipman için motor ve vanalar sürüş ve kontrol için, yükleyiciler ve römorklar: Traktörün hidrolik pompa, yağ akışı üretir olan traktör motoru oluşturulan monte aracın kendi kablo üzerinden ya da kutu cihazlarda kinetik enerji kuvvet dönüştürücü ( tek ve çift etkili pnömatik silindir veya hidrolik motorlar). Geleneksel dişli pompalar pistonlu pompalar yanı sıra giderek motor sürücülerin daha fazla kontrol için tek talep, dağıtım benimsiyor.
Römork frenleri kontrol etmek için arka hidrolik bağlantı. Bu prosedür, Almanya gibi diğer AB ülkelerinde ve sürekli 8 ton brüt araç ağırlığı römork kadar izin verilmektedir. Bazı ülkelerde Hidrolik frenli römorklar için bir ağırlık sınırı vardır.
Römork frenleri (isteğe bağlı) Bugün, sarı ve kırmızı fren boru tedarik hattı bu bağlantı noktası ve bu nedenle kamyon römork ile uyumlu Basınçlı hava bağlantısı. 1980′lerde bir kanal tipi tüm fonksiyonların büyük bir kesit olan siyah fren hortumu zorunda kaldı yaygın kadar. Bu arada, bu tarım sadece Einleitunsbremsanlage stok kontrolü, ancak yeni takipçilerinin daha fazla güvenlik yönleri yüklenmemiş olabilir.
Kasnak harman makineleri ve deri kayış tarafından gibi sürücüye. Bu enerji transferi konusunda 1950 yılına kadar üretilen traktörlerde bulundu
Kullanım ve özel tasarımlar [değiştir] Bugünkü traktörler gibi özellikle ormanda dağlarda veya Serviced kullanılabilir dik yamaçta darbeler karşı bir önlem olarak geniş palet ve ağırlık çok düşük merkezi ile eğim-araç taşıyıcı olarak her türlü pek çok kullanım alanı mevcuttur verir bağcılık ve atlama için çok dar ovalarda tarım için büyük büyüyen, ya da. Sık sık bir ön yükleyici bazen de bir arka yükleyici monte edilir traktör yardımcı ekipman olarak kullanılmaktadır.

Özel şekiller Unimog uygulamak taşıyıcıları ve genellikle diğer traktörlere göre biraz daha uzun dingil mesafesi ile tasarlanmıştır sözde katır, temsil eder. Alet tasiyici, ön veya ilave makinalar için daha fazla alan (alternatif olarak, bir kargo yatak) üzerine monte edilmiş ön yerden motor üzerinde olan Unimog ve sürücü kabini veya bir taşıma alanı arkasında katır ve çok engebeli arazi vardır. Katır batı Avusturya, İsviçre ve Güney Tirol öncelikle kullanılır. Sözde Trac-Traktör (MB-Trac, önde ve sürücünün çalışma ve eksenleri arasında merkezi konumda farklı olan Deutz INTRAC, JCB Fastrac, Claas Xerion (hidrolik döner ve sürgülü kabin ile) Geleneksel standart yapım yazın. 300 hp motor gücü, mafsallı direksiyon ile çoğundan traktör. küçük el traktör çiftçiler başka bir basitleştirilmiş bir biçimidir.Oyna   3D Traktör Çekme

3D Oyun Karması


1 Yorum
  1. emre
    13 Temmuz 2011, 08:42

    süper bir oyun çok beğeniyorum süperrrrrrrr

Bu oyun hakkında yorum yapın.
Önemli: Yorumunuz incelendikten sonra uygun görülürse eklenecektir.